HELİKOPTER KİRALAMA HATTI : +90 533 920 60 80

Helikopter Kiralama

Betaz Havacılık helikopter kiralama hizmetlerini İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Nevşehir, Bodrum, Marmaris harekât merkezli olarak ülkemizin her noktasına vermektedir.

Helikopter kiralama şirketi olarak hava taksi, VIP taşımacılık, helikopter turları, helikopter ile havadan fotoğraf çekimi, heliksi, özel günler için helikopter kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Şirketimiz deniz petrol platformlarına personel taşımacılığı ( offshore operasyonu ) konusunda yeni projeler geliştirmiştir. Offshore operasyonu veya petrol platformlarına personel nakli olarak da bilinen su üzeri uçuşlar yüksek profesyonellik gerektiren operasyonlar olarak bilinmektedir. Çeşitli amaçlarla kullanılan deniz platformu, sabit petrol arama platformu, petrol arama gemisi platformu ve helideklere 10 ila 12 yolcu kapasiteli helikopterlerle yolcu taşımacılığı veya Offshore operasyonu yapma işini profesyonel bir anlayışla yapmaktayız.

Helikopter kiralama günümüz havacılığında lüks olmaktan çıkmıştır. Alternatifli kiralık helikopter servisleri sizi zaman, mekân, maliyet külfetlerinden kurtaracaktır.

Helikopter kiralama ücretleri, talep edilen helikopter kiralama servisine göre değişmektedir. Helikopter kiralama ücreti, kiralık helikopter türüne, talep edilen kiralık helikopter servisine, gidilecek mesafeye, kiralık helikopter talebinin (işinin) miktarına ve diğer verilere göre 1 saatlik helikopter kiralama fiyatı esas alınarak belirlenmektedir. Kiralık helikopter fiyatları talep edilen helikoptere göre de değişmektedir.

Helikopter kiralama fiyatları önceki yıllara nazaran önemli derecede düşüş göstermiştir. Kiralık helikopter fiyatları düşüş göstermesine mukabil, helikopter kiralama şirketleri sayısı artmaya başlamıştır. Helikopter kiralama şirketleri sayısındaki artış, bu şirketleri helikopter filolarını yenilemeye, hava taksi, VIP yolcu taşımacılığı, helisky, havadan fotoğraf çekimi, keşif gözetleme, helikopter turları gibi değişik helikopter hizmet alanları oluşturmaya sevk etmiştir. 

Güvenli yolculuk, zamandan ve maliyetten tasarruf, istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya hızlı ulaşım helikopter kiralama hizmetimizin temel kriterleridir. Ödeyeceğiniz helikopter kiralama ücretleri, helikopter yolculuğundan alacağınız hazza (keyfe) değecektir.

Helikopter kiralama sektörünün öncülerinden olan şirketimiz Antalya’da da helikopter kiralama faaliyetlerine başladı. Şirketimize gelen helikopter kiralama taleplerini değerlendiren şirket yönetimi Antalya’da turizm sezonunun hızlanmasıyla ortaya çıkan kiralık helikopter ihtiyacına binaen bir adet helikopteri sürekli Antalya’da konuşlandırmaya karar verdi. Kiralık helikopter ücretleri geçmiş yıllardan çok daha düşük olduğu için helikopter kiralama isteği olanlara cazip gelmeye başladı. Artık turistlerin dışında evlilik yıldönümü, küskünlerin barışması ve evlenme teklifleri gibi duygusal ilişkiler için de helikopter kiralama yoluna gidenler var. Kiralık helikopter ücretleri ülkedeki ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeksizin sabit tutulmaktadır. Değişken helikopter kiralama ücretleri insanlara cazip gelmediği için helikopter kiralama ücretleri sabit tutulmaktadır.   

Bizimle irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede talebinize uygun helikopter kiralama ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Sizlere hizmet sunmaya hazırız.